ГлавнаяНовостиФорумБлоги
Войти или Зарегистрироваться
x
Сообщество 433.com.ua приветствует вас, общайтесь на форуме для радиолюбителей и оставайтесь всегда на связи. 73!

Форум, обсуждения

Новости

Запрошення на урочистий захід  Избранное

Пятница, 19 Август 2016 11:51     Автор      Прочитано 1966 раз

Громадська спілка "Всеукраїнська Радіоаматорська Ліга" (далі - ГС "ВРЛ") до 25-ї річниці Дня Незалежності України проводить урочистий захід роботи в Радіоефірі колективної аматорської Радіостанції.

За часи Незалежності нашої Держави завдяки сумлінній роботі меморіальних та спеціальних позивних сигналів, присвячених особливим подіям нашої історії, дивовижної краси природньо - архітектурних цінностей України, велика чисельність Радіоаматорів з усього світу так захопливо цікавились історією, культурою, традиціями нашої Держави.

Ювілейна дата Дня Незалежності України стала особливою нагодою сповістити на увесь світ за допомогою радіохвиль про цю подію. Радіоаматорами України буде здійснена урочиста робота в Радіоефірі у різний спосіб та різними видами зв'язку. Колектив ГС "ВРЛ" має честь здійснювати роботу урочистої аматорської Радіостанції присвяченої 25-річчю Дня Незалежності України з самісінького центру нашої столиці на території КП "Водно - інформаційний центр".

Заплановано окрім виходу в Ефір інформаційно - просвітницька робота з гостями заходу про нашу діяльність для подальшого розвитку та популяризації аматорського Радіозв'язку, налагодження дружніх та конструктивних відносин з представниками державних установ, що здійснюють регулювання діяльності Радіоаматорів.

Захід відбудеться 24 серпня 2016 року за адресою: м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 1В, КП "Водно - інформаційний цент" ("Музей Води") з 10:00 до 18:00. Сподіваємось на Вашу підтримку нашого унікального заходу та присутність.


73! de UR5UGM

 

Оставить комментарий