ГлавнаяНовостиФорумБлоги
Войти или Зарегистрироваться
x
Сообщество 433.com.ua приветствует вас, общайтесь на форуме для радиолюбителей и оставайтесь всегда на связи. 73!

Форум, обсуждения

Новости

Чернігівське ОВ ЛРУ буде видавати диплом «Тарасові шляхи. Чернігівщина»  Избранное

Воскресенье, 02 Март 2014 23:49     Автор      Прочитано 1054 раз

Чернігівщина завжди пам'ятала і пам'ятає про перебування тут видатного українською поета, художника і мислителя Тараса Шевченка.
На його честь названо вулиці в містах і селах Чернігівщини. Ім'я поета носять населені пункти в Бахмаць­кому, Борзнянському, Ічнянському, Прилуцькому, Ріпкинському і Чернігівському районах. На честь Т. Шевченка відкриті меморіальні дошки у с. Григорівці Бахмацького району на окоренку 300-річного дуба, під яким відпо­чивав поет під час перебування в селі 1843 р., на фасаді Качанівського палацу, у смт. Линовиці Прилуцького району на території ко­лишньої садиби де Бальменів, яку відвідував Шевченко. Пам'ятники Кобзареві споруджено в Чернігові, Прилуках, Ніжині, Носівці, Борзні, Городні, Ічні, с. Іржавці Ічнянського району, на території заповідника "Качанівка", Мені, Козельці, Острі, Кобижчі Бобровицького району, Седневі та ін. населених пунктах Чернігівської області.


До 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка Чернігівське ОВ ЛРУ проводить дні активності радіоаматорів області, які відбудуться з 1 по 31 березня 2014 року включно (час UTC). За радіозв'язки (спостереження) з радіоаматорами Чернігівщини буде видаватись диплом «Тарасові шляхи. Чернігівщина».

Для його отримання необхідно набрати 200 очок. За радіозв'язки з ювілейними станціями ЕО200RK, EM200RT, EN200RT, EO200RT нараховується по 20 очок. Всі інші радіоаматори області – дають по 10 очок. Повторні радіозв'язки дозволяються на різних діапазонах та різними видами випромінювання.
Зв'язок з EО200RK (200 років Кобзарю) є обов'язковим.

Диплом безкоштовний і видається в електронному вигляді. Заявки надсилати на адресу: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Оставить комментарий