Радиоэфир > Эхолинк, Svxlink

SVXReflector інсталяція і конфігурація

<< < (2/10) > >>

SkyLine:

--- Цитата: "UR8US" post=25266 ---У US1UM есть узел на SVXLINK, может быть, на этом узле можно поэкспериментировать?
--- End quote ---

Для Сервера бажано щоб там був "достатньо надійний" (приблизно 30кбіт/с на одне підключення), незавантажений канал, публічний (білий) IP, бажано статичний.
Проте, можна заюзати сервіс ddns.net. Та прокинути порт: 5300.

Для SVXReflector необхідно наново встановити ПЗ, на Сервер та Ноди.
Також, якщо, декілька Нод мережі будуть одночано приєднані до EchoLink Конференції - можлива "Кільцева зав'язка".

koval:
Я от зараз пробую на віртуалках підняти цей весь сетап. І не можу одного зрозуміти.

Я правильно розумію що на кожній Ноді повинний бути встановлений SvxLink і SvxReflector?

Скажімо є два Маліни.

На кожній маліні має бути підняти  SvxLink і SvxReflector ?

Чи можна зробити дві маліни і третій окремий сервер з SvxReflector ?
Бо я тут переписуюся з Adi Bier dl1hrc і він мені написав що
"You have to do it on _ALL_ systems you want to chain together with svxreflector!"
Мається на увазі ви повинні заінсталювати SvxLink і SvxRefkector на ВСІХ системах.

Я думав що там архітектура наступна

RaspberryA (SvxLink) - VPS (SvxReflector)- RaspberryB (SvxLink)

А виявляється
RaspberryA (SvxLink+SvxReflector) - RaspberryB (SvxLink+SvxReflector)

або
RaspberryA (SvxLink+SvxReflector) -   VPS (SvxLink+SvxReflector) -  RaspberryB (SvxLink+SvxReflector)

Хтось пробував піднімати в себе таку схему?

SkyLine:
Тут є досить детальний опис встановлення ПЗ.

Порівняйте ваші конфіги в малинці і ті що на Сервері: svxlink.conf, svxreflector.conf
Мануали по конфігам: svxlink.conf, svxreflector.conf



--- Цитата: "koval" post=25269 ---Я правильно розумію що на кожній Ноді повинний бути встановлений SvxLink і SvxReflector?
--- End quote ---

Ні. Стандартне ПЗ SvxLink - там не працює. Бо має зміни в коді "ядра" - окрему логіку заточену під SvxReflector.
Див. посилання вище..

Всюди (На Нодах та Сервері) встановлюється тільки ПЗ SvxReflector, а версія має бути не нижче "1.5.99.11-svxreflector".
Наразі, актуальна версія: SVXLINK=1.5.99.12-svxreflector
Також на сервері, додатково прокидується порт 5300 (UDP, TCP), чи якийсь інший що прописаний в конфігу.

Найбжчім часом підніму сервер, так буде простіше для тестування...

UT5UKA:

--- Цитата: "SkyLine" post=25271 ---Найбжчім часом підніму сервер, так буде простіше для тестування...
--- End quote ---

Володя, огромнейшая просьба - выложить потом мануал на родном языке по пунктам установки: линукса (дебиан, убунту, для малины и т.п.) что надо сделать (как подготовить чисто развернутый дистрибутив) для установки ПЗ SvxReflector, а также установку и настройку самого ПЗ SvxReflector для сервера и для клиента.  *DRINK*  *THUMBS UP*

SkyLine:
Підглядів у німців цікаву залізяку: NanoPi NEO 8$.
Опис у нас.. Фотки:
Spoiler for Hiden:
 [ Invalid Attachment ]

 [ Invalid Attachment ]

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Помилка під час натискання Дякую
Дякую...
Go to full version