Куплю, продам, подарю, нужна помошь > Продам

Продам DMR ретранслятор.

<< < (2/2)

ur5ygs:
Якраз в моєму QTH він і стоїть. Але я там єдиний користувач.

UT3BW:

--- Цитата: "ur5ygs" post=26652 ---Якраз в моєму QTH він і стоїть. Але я там єдиний користувач.
--- End quote ---

Це де Ваше QTH, чи то точніше QRA?
Бо мені з Тернопільщини ближче до Карпат виходить. [:-}

UY3UA:

--- Цитата: "ur5ygs" post=26651 ---Мені до Карпат приблизно 200 км. В радіусі покриття ретранслятору жодного користувача ДМР немає. Я на хотспоті прекрасно поживу. Та й погляньте скільки ігреків мають DMR ID ?
--- End quote ---


Якщо не буде ретранслятора, то їх і не з"явиться. Ви його не тільки для себе ставите. Моя думка, треба щоб працював в кожній області хоча б один

UT3BW:

--- Цитата: "UT3XA" post=26654 ---
--- Цитата: "ur5ygs" post=26651 ---Мені до Карпат приблизно 200 км. В радіусі покриття ретранслятору жодного користувача ДМР немає. Я на хотспоті прекрасно поживу. Та й погляньте скільки ігреків мають DMR ID ?
--- End quote ---


Якщо не буде ретранслятора, то їх і не з"явиться. Ви його не тільки для себе ставите. Моя думка, треба щоб працював в кожній області хоча б один
--- End quote ---

Андрію, все чисто по - українськи :)

ur5ygs:
QTH Loc KN38QK. Скажімо так, не дуже вдале місце для розташування. Далеко від скупчення радіоаматорів. В своєму місті я залишився один. Перспективи на збільшення в теперешній зоні покриття ретранслятору  кількості аматорів не бачу.  Тому вирішив запропонувати спільноті його, може десь він більше потрібен.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Помилка під час натискання Дякую
Дякую...
Go to full version