Радиоэфир > Частоты

Репітер Житомир R101 UR0XUA

<< < (2/20) > >>

UY3UA:
Не знаю, чому не відкривали. Ми сьогодні провели тест, UT2XQ поїхав на машині з портативкою в сторону Бердичева. На відстані 35км на вулиці з руки 1Вт відкриває стабільно. Він працює тільки 3-й день. Самі тестуємо. А от порівнювати із R99 не коректно, інша станція, інша антена. Хоча це показник.
Дякую за відгук.

UR5UGL:

--- Цитата: "UT3XA" post=21698 ---Не знаю, чому не відкривали. Ми сьогодні провели тест, UT2XQ поїхав на машині з портативкою в сторону Бердичева. На відстані 35км на вулиці з руки 1Вт відкриває стабільно. Він працює тільки 3-й день. Самі тестуємо. А от порівнювати із R99 не коректно, інша станція, інша антена. Хоча це показник.
Дякую за відгук.
--- End quote ---

Только что похулиганил так как нет тангенты. И когото принимал на ку4.
Интересно морзянку слышали?
Антенна anli a-300 на крыше 9 этажки. Вишневое возле Киева.
Завтра возьму тангенту попробую нормально подергать.

UT8UB:
Если репитер был в строю-то
не понятно  --почему не открывался....
(может был репитер  был в это время выключен)  сегодня 3\\01 до обеда  ездил
так как даже -ID CW -  я так же не слышал ни разу.....
написал как есть
завтра гляну в автомобильном радио -правильно ли я забил с память  частоту RX
 и разнос ..-7.6МГц
так как в движении и  уже по памяти прописывал частоту репитера
проверю отпишусь..

UY3UA:
to UR5UGL, так в даний момент ми на репітері, хтось виходив на передачу без модуляції, а ну пробуйте ще.

UR5UGL:

--- Цитата: "UT3XA" post=21701 ---to UR5UGL, так в даний момент ми на репітері, хтось виходив на передачу без модуляції, а ну пробуйте ще.
--- End quote ---

Я там и морзянку включал и просто на передачу и слышал что кто то между собой обсуждали наверное мои включения. Сейчас уже возможности нет. завтра вечерком уже нормально попробую подойти :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Помилка під час натискання Дякую
Дякую...
Go to full version