Радиоэфир > Yaesu System Fusion (YSF)

MMDVM в режиме C4FM

<< < (2/5) > >>

UR8US:
Друзья, кто знает, какие настройки для для подключения к национальному рефлектору YSF нужно сделать на MMDVM?

sirrosh:

--- Цитата: "UR8US" post=24344 ---... для подключения к национальному рефлектору YSF...
--- End quote ---

А такой уже есть?
Мне казалось, идея рефлекторов YSF умерла в момент выпуска Yaesu прошивки 1.10D к репитерам DR-1X, что позволило в полной мере использовать плюшки их пропиетарной цифры и "еще одна тупая болталка" (рефлекторы YSF) с немного другим транспортным уровнем (C4FM) никому стала не нужна.

Я думаю, этот вопрос можно решить на уровне администрации украинского брендмастера: скорее всего технически несложно гейтовать существующую связку UKRAINE-DIGI(#27053)+TG2555+DCS(не помню) еще и в YSF рефлекторы.
Но зачем?

UY3UA:
Наскільки я зрозумів, то це для того, щоб без HRI-200 працювати?

UT7UX:

--- Цитата: "UT3XA" post=24347 ---Наскільки я зрозумів, то це для того, щоб без HRI-200 працювати?
--- End quote ---

Так, і без DR-1X. Наприклад, наші сусіди в Словенско саме так й будують мережу, на об'єднанні релеїв в FCS рефлектори, а не на фірмових HRI-200&Wires-X. Я особисто вбачаю в цьому рішенні дуже великий сенс на двійці, бо тоді можна використовувати відносно дешеві FTM-3200, які все одно не підтримують розширений функціонал кімнат Wires-X, але мають бути найдешевшим наразі автомобільниим цифровим радіо, дешевше більшості всього, навіть багатьох китайських DMR портативок.

UR8US:
Выходит, что к DMR-группе 2555 никак не подключить MMDVM для работы с цифровыми станциями Язу?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Помилка під час натискання Дякую
Дякую...
Go to full version