Автор Тема: QRZ.com поменял способ доступа к своей базе данных  (Прочитано 4335 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline UR7UD

Від 17 червня ц.р. на сервері QRZ.com змінено спосіб доступу до бази даних для користувачів, які працюють із нею через Web-бравзери.
Адміністратори сервера QRZ.com пояснють:
-- початок роз'яснення QRZ.com --
Ці зміни були викликані постійним зростанням числа автоматизованих систем, що здійснюють доступ до QRZ-даних у прихованих режимах. Такі системи створюють значне навантаження на сервери QRZ.com і тим самим позбавляють звичайних користувачів якості послуг на яку вони заслуговують.
Ці програми-роботи, або "боти", бувають різних видів. Деякі розроблені, щоб витягнути з сервера всю, до останньої крихти, інформацію. Інші, відомі як "log checkers", це написані радіаматорами програми, які неодноразово щонайшвидше надсилають QRZ-серверу запити зі списків у десятки тисяч кличних знаків.
Зрештою, деякі програми мають функцію автозаповнення полів, і задіюють QRZ-сервер у фоновому режимі, щоб заповнити поля форми, щойно користувач уведе кличний знак.

Кілька років тому, QRZ.com надав службу XML-даних, яка була спеціально розроблена, щоб обслуговувати автоматизовані запити. Служба XML є надзвичайно легкою і гнучкою системою, що навантажує QRZ базу даних менше ніж 1/10 від навантаження, яке створюють приховані запити до наших постійних сторінок. Крім того програми, що генерують приховні запити, відкидають рекламу, і цим самим не дають серверу QRZ ефективно просуватися на цьому ринку.

Новий набір обмежень адміністратори QRZ.com розробили щоб забезпечити швидкий і справедливий доступ для всіх користувачів цієї служби.

Нові обмеження означають що:
* Дані, включно з ім'ям, адресою, та іншою QSL та Log інформацією, відображатимуться тільки для зареєстрованих користувачів QRZ, що на момент запиту ввійшли у систему.
* Гості, які не увійшли у систему, побачать на сторінці лише біографічні дані і картинки, але крім цією інформації нічого більше на запит показано не буде.
* Ті ham-користувачі, інформація про яких внесена у базу даних, тепер обмежуються 150 запитами пошуку на добу, без запитів щодо самого себе.
* Для не-ham-користувачів або ham-користувачів, реєтраційнє ім'я яких відсутнє серед кличних знаків у базі даних, кількість запитів на пошук обмежуються 25 запитами на добу.
* Усім QRZ абонентам (ur3lcm - це платний сервіс), надається необмежений щоденний доступ до QRZ.com бази даних.

Ці обмеження розроблені, щоб забезпечити справедливість, і переважна більшість наших користувачів їх не відчуватиме, за винятком того, що перед роботою із базою даних тепер потрібно буде входити у систему. Зауважте, що при пошуку або перегляді своїх власних даних, ці запити у добовому обмеженні кількості запитів на пошук не враховуються.
Адміністрація QRZ.com просить підтримки у прийнятті цих змін, і розуміння того, що вони були необхідні, щоб забезпечити високий рівень сервісу і підтримки, який користувачі матимуть і надалі.
-- кінець роз'яснення QRZ.com --

imho зрозуміти адміністраторів QRZ.com можна. І запропоноване ними вирішенння проблеми imho також є досить коректне.
--
GL es 73 de Ihor UR3LCM
 

Offline UT2UU

Цитата: "UR7UD" post=7310
Адміністрація QRZ.com просить підтримки у прийнятті цих змін, і
розуміння того, що вони були необхідні, щоб забезпечити високий
рівень сервісу і підтримки, який користувачі матимуть і надалі.


Коммерциализировались они вдоску. Ждем появления альтернативных бесплатных серверов.
150 запросов в день - жалкая никому не нужная подачка.
Ганьба!
 

Offline UT4UKW

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1103
  • Karma: +7/-0
Да... янки ничего бесплатно не делают... иногда найдешь убогую программу или сервис, глядишь и за это денег просят... привыкли они за все деньги брать, и за все платить естественно. У нас другой менталитет... нам все на шару нада :)
Бесплатные то есть... но актуальность ИМХО никогда такой не будет. Просют, то они всего ничего... 20грн в месяц, это если много и постоянно нужно... ну есть способ пользоваться офлайн колбуками, а для посмотреть на DX и 150 шаровых запросов в день хватит, чай не каждый день по столько отрабатываем :) Так чта верно рассчитали :)
 

Offline UT2UU

Цитата: "UT4UKW" post=7316
Бесплатные то есть... но актуальность ИМХО никогда такой не будет.

QRZ.RU по xUSSR даже более актуален, чем QRZ.COM
 

Offline R6LDF

мдаааа...
задавят и
:roling:
там
 

Offline UT4UKW

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1103
  • Karma: +7/-0
Цитата: "UT2UU" post=7317
Цитата: "UT4UKW" post=7316
Бесплатные то есть... но актуальность ИМХО никогда такой не будет.

QRZ.RU по xUSSR даже более актуален, чем QRZ.COM


Ключевое слово по xUSSR :)... а есть еще RIC... и фиг его знает, что более актуальней. У меня подключены офлайн колбуки от Сергея RM4Y и RIC, а на qrz.com смотрю только инфо о DX, всяких там мемориальных станциях и т.д. В принципе для этого 150 запросов в день должно хватить с головой. Фотки еще грузятся, но это они не ограничивают.
 

Offline R6LDF

согласен!
я как модерировал страницы так и продолжаю
как смотрел так и смотрю!
ну а если не хватает запросов есть вариант - зарегистрировать еще один позывной типо СПС,контест и т.д.,и продолжать заходить под ним:)
 

Offline UT2UU

Там где начинается оплата - появляются хакеры. Думаю вскоре ломанут базу паролей QRZ.COM и выложат где нибудь на всеобщее обозрение.

Меня еще прикололо, под каким соусом это все преподносится. Типа мы с вас решили стянуть бабло для того, что бы вам глупенькие вы наши - сделать лучше.
Типа была нагрузка на сервер, патаму что он не успевал просто выдавать инфо из базы данных, без всяких премудростей.
Так мы к этому всему прикрутили еще нефиговую систему биллинга, которая по сложности и ресорсоемкости превышает саму базу данных QRZ.COM раза в 2 и будем все считать логировать и регистрить - и это б/п будет быстрее работать, чем сейчас :36110:
За лохов нас держат. :006:
 

Offline UT4UKW

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1103
  • Karma: +7/-0
Цитата: "UT2UU" post=7332
Там где начинается оплата - появляются хакеры. Думаю вскоре ломанут базу паролей QRZ.COM и выложат где нибудь на всеобщее обозрение.


Вряд ли... среди радиолюбителей, я думаю нет хакеров такого уровня :)

Цитата: "UT2UU" post=7332

Меня еще прикололо, под каким соусом это все преподносится. Типа мы с вас решили стянуть бабло для того, что бы вам глупенькие вы наши - сделать лучше.
Типа была нагрузка на сервер, патаму что он не успевал просто выдавать инфо из базы данных, без всяких премудростей.
Так мы к этому всему прикрутили еще нефиговую систему биллинга, которая по сложности и ресорсоемкости превышает саму базу данных QRZ.COM раза в 2 и будем все считать логировать и регистрить - и это б/п будет быстрее работать, чем сейчас :36110:
За лохов нас держат. :006:

Конечно сказка... ладно еще eQSL, которые вроде арендуют выделенные сервера... а для онлайн колбука и форума с головой бы хватило не самого дорогого плана, а расценки дотстера http://www.dotster.com/hosting/linux.php и затраты на администрирование я думаю с лихвой покрывает реклама.... просто кто-то решил подзаработать деньжат.
Это как QST с одной стороны 50% журнала это реклама, и с другой платная подписка....
 

Offline UT7UV

QST безплатный
 

Offline UT4UKW

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1103
  • Karma: +7/-0
Цитата: "UT7UV" post=7334
QST безплатный

Да, для членов ARRL... а это денег стоит :)
 

Offline R6LDF

эксперементировал с комом!
в наглую перезаходил на свою страницу но получилось не 150 раз ,а раз 40
потом зе енд -бан на часа полтора:jopa:
 

Offline US7IGN

вовремя я себе сайт забабахал - обо мне все сколько угодно раз бесплатно все смогут узнать. будем через поисковики инфу брать. а менеджеров в логере.
 

Offline R6LDF

Цитата: "US7IGN" post=7337
вовремя я себе сайт забабахал - обо мне все сколько угодно раз бесплатно все смогут узнать. будем через поисковики инфу брать. а менеджеров в логере.

 site is fine
:36111:
 

Offline US7IGN

спасибо, я только учусь.