Український сервер UA SvxReflector

Інформація, підключення... Посилання: SVX.GREENWAVE.ORG.UA

Автор Тема: Круглий стіл в Українській конференції  (Прочитано 5582 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline SkyLine

Круглий стіл в Українській конференції
« Reply #15 : Квітень 16, 2016, 23:29:01 »
Цитата: "UT0UR" post=23110
UR3QJW
Как человек строивший репитеры, гейты АПРС скажу, что у репитеростроителя нет цели привлечения любого числа пользователей на репитер, технологию... Иожет это мое мнение, но такие люди находят кайф в самой постройке репитера, сети...
......
И уж точно не задача Петра и компании тянуть кого то за уши в будущее..
Полностью согласен.
Огромное вам всем спасибо! Ваши дела не могут быть забыты!

Однако, с другой стороны, возьмем к примеру DMR:
Список пользователей..
 

Offline UR6HC

  • Jr. Member
  • **
  • Topic Author
  • Повідомлень: 37
  • Karma: +0/-0
Круглий стіл в Українській конференції
« Reply #16 : Квітень 17, 2016, 00:08:10 »
То й користуйтесь сам з собою
 

Offline UR6HC

  • Jr. Member
  • **
  • Topic Author
  • Повідомлень: 37
  • Karma: +0/-0
Круглий стіл в Українській конференції
« Reply #17 : Квітень 17, 2016, 00:33:20 »
Цитата: "UT3XA" post=23105
Я розумію Вашу іронію, але якщо ехолінк має структуру радіо-точка доступу-інтернет-точка доступу радіо, тоді я згідний. Але ж в ехолінку працюють тиснучи не тангенту, а кнопку пробіл. Тоді я стану скептиком і скажу, є ж скайп і мобільний телефон. А от цифра DMR D-Star C4FM, це фактично тей самий ехолінк. АЛЕ!
В цифрі краща якість зв"язку і дальність, тобто працюючи на цифровому репітері Ви маєте переваги, перед користувачами аналогу. Відео порівняння аналога і цифри є на даному форумі. Цифра дає змогу моніторити присутність кореспондента в межах домашньої ноди, тобто не кричати в пустоту на репітері, а мій колега спить чи взагалі не в мережі. Також можна бачити відстань до свого кореспондента та напрямок за компасом (GPS). Є функція Group Monitor, тобто група аматорів на репітері чи в прямому каналі (сюди входять базові, автомобільні та портативні радіостанції) утворюють групу і їх іншим не чути. Можна робити взагалі направлені виклики (конкретної станції). Практично всі портативки та автомобілки мають APRS. Це я перерахував тільки можливості в межах однієї ноди (репітера). Якщо користатись інтернетом через ноду (репітер), все вищесказане виходить за межі одного репітера. Тепер я можу без кодів DTMF запросити у ноди (репітера) список активних нодів по всьому світу і зайти на любу із них. Я якось сидів з портативки слухав, як на репітері в Чікаго один аматор розповідав іншому про подорож у Китай. Я з ними також вільно можу спілкуватись.  Вже запускають перший аматорський супутник із D-Star ретранслятором. Додайте сюди можливість відіслати e-mail прямо з вулиці або машини/потяга і т.д.
Ось не повний перелік можливостей, маючи вдома (в місті) інфраструктуру хоча б одного із аматорських цифрових стандартів. Що із цього (крім спілкування) може ехолінк? Я не є його противником. Він має право на життя і роботу. Кожен "извращается" як може. Але так я не в ехолінку, то передайте (прочитайте) мій пост там в конференції, можливо хтось зацікавиться. Наприклад, коли в мене в Житомирі з"явилась перша цифрова УКВ станція, всі хотіли подивитись і подивились це чудо. А зараз у нас є нода (правда є питання по її постійній роботі  8-) ) та три станції. Люди тримають в руках, цікавляться, слухають цифру. А лекції читати в ехолінку...
Вибачте, за багато букв.


  То й розмовляйте сам з собою.
 

Offline UY3UA

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 281
  • Karma: +1/-0
Круглий стіл в Українській конференції
« Reply #18 : Квітень 17, 2016, 08:34:02 »
Цитата: "UR6HC" post=23118
Цитата: "UT3XA" post=23105
Я розумію Вашу іронію, але якщо ехолінк має структуру радіо-точка доступу-інтернет-точка доступу радіо, тоді я згідний. Але ж в ехолінку працюють тиснучи не тангенту, а кнопку пробіл. Тоді я стану скептиком і скажу, є ж скайп і мобільний телефон. А от цифра DMR D-Star C4FM, це фактично тей самий ехолінк. АЛЕ!
В цифрі краща якість зв"язку і дальність, тобто працюючи на цифровому репітері Ви маєте переваги, перед користувачами аналогу. Відео порівняння аналога і цифри є на даному форумі. Цифра дає змогу моніторити присутність кореспондента в межах домашньої ноди, тобто не кричати в пустоту на репітері, а мій колега спить чи взагалі не в мережі. Також можна бачити відстань до свого кореспондента та напрямок за компасом (GPS). Є функція Group Monitor, тобто група аматорів на репітері чи в прямому каналі (сюди входять базові, автомобільні та портативні радіостанції) утворюють групу і їх іншим не чути. Можна робити взагалі направлені виклики (конкретної станції). Практично всі портативки та автомобілки мають APRS. Це я перерахував тільки можливості в межах однієї ноди (репітера). Якщо користатись інтернетом через ноду (репітер), все вищесказане виходить за межі одного репітера. Тепер я можу без кодів DTMF запросити у ноди (репітера) список активних нодів по всьому світу і зайти на любу із них. Я якось сидів з портативки слухав, як на репітері в Чікаго один аматор розповідав іншому про подорож у Китай. Я з ними також вільно можу спілкуватись.  Вже запускають перший аматорський супутник із D-Star ретранслятором. Додайте сюди можливість відіслати e-mail прямо з вулиці або машини/потяга і т.д.
Ось не повний перелік можливостей, маючи вдома (в місті) інфраструктуру хоча б одного із аматорських цифрових стандартів. Що із цього (крім спілкування) може ехолінк? Я не є його противником. Він має право на життя і роботу. Кожен "извращается" як може. Але так я не в ехолінку, то передайте (прочитайте) мій пост там в конференції, можливо хтось зацікавиться. Наприклад, коли в мене в Житомирі з"явилась перша цифрова УКВ станція, всі хотіли подивитись і подивились це чудо. А зараз у нас є нода (правда є питання по її постійній роботі  8-) ) та три станції. Люди тримають в руках, цікавляться, слухають цифру. А лекції читати в ехолінку...
Вибачте, за багато букв.


  То й розмовляйте сам з собою.


Завжди так було, мабуть і буде, позивні з ехолінку ніколи не з"являлись в живому ефірі. Така правда.
 

Offline sirrosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Karma: +5/-0
Круглий стіл в Українській конференції
« Reply #19 : Квітень 17, 2016, 12:04:54 »
Коллеги, много правильных слов было сказано...
Но где брать время для чтения лекций и разжевывания? Скажем, в эту пятницу мы с Петром посвятили какое-то кол-во свободного времени на решение довольно глупых проблем с апгрейдом репитеров DR-1X, он у репитеров, я на скайпе и в эфире. Нужно было это отложить и вместо этой работы пойти что-то кому-то разъяснять?

Я даже не претендую на гуру, но по мере своих скудных ораторских способностей уже в трех видео рассказываю о новой цифровой станции Yaesu FT2D. По-русски, без сложностей и "чтения инструкции вслух", можно сказать, только "по верхам". В той ветке 6 сообщений, 4 из которых мои. Где шквал вопросов заинтересованных? Скажем, просьбы о сравнении качества аудио, или как устроить персональный вызов (которых нет, но на самом деле есть).
 

Offline SkyLine

Круглий стіл в Українській конференції
« Reply #20 : Квітень 17, 2016, 12:59:25 »
Цитата: "UT3XA" post=23120
Завжди так було, мабуть і буде, позивні з ехолінку ніколи не з"являлись в живому ефірі. Така правда.
Маємо ще один стереотип. Запитайте UX0DA, US4LEH, UT5UKA. EchoLink Нода що, не працює через ефір?

По собі: 80-ка ніколи не цікавила ("картофелеводы" там). Через те що там відбувається - зникає бажання там з'являтися...
Після початку всім відомих подій, через 7050 - пропала цікавість до 40-ки. Нещодавно вирішив перевірити, а що там на 160, на місцевій частоті -  крутнув валкодер, вже і там "гадять"... Залишилося з цікавих бендів 30-ка та 20-ка..

Маєте бажання? Обирайте частоту (160-40м) та час? Прошу...
 

Offline UY3UA

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 281
  • Karma: +1/-0
Круглий стіл в Українській конференції
« Reply #21 : Квітень 17, 2016, 20:54:47 »
А я нижче 3700 не слухаю, хіба круглий стіл моєї домашньої області, а на 40м нижче 7100 не спускаюсь і нічого працюю на цих бендах. Кожен шукає що хоче, так і ехолінк має право на життя, але я ним не користуюсь через відсутність інтересу. Може Ви підходьте в українську кімнату System Fusion та повідайте нам переваги ехолінку.
 

Offline us3qz

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 37
  • Karma: +0/-0
Круглий стіл в Українській конференції
« Reply #22 : Квітень 17, 2016, 22:38:17 »
Цитата: "UT3XA" post=23124
Ви підходьте в українську кімнату System Fusion та повідайте нам переваги ехолінку.


Обов`язково  підійдемо, років через двісті, коли в нашій Україні рівень життя буде краще і буде можливість купити обладнання, а зараз бувае, що їсти нічого, то не до аматорства. Тому ми раді і Ехолінку, який пряцюе і на старом компі і ще долго ми будем йому раді.
 

Offline SkyLine

Круглий стіл в Українській конференції
« Reply #23 : Квітень 17, 2016, 23:36:22 »
Цитата: "UT3XA" post=23124
А я нижче 3700 не слухаю, хіба круглий стіл моєї домашньої області, а на 40м нижче 7100 не спускаюсь і нічого працюю на цих бендах.
На жаль, правила не дозволяють. Поки що... В інакшому випадку розділив-би ваший оптимізм.


Цитата: "UT3XA" post=23124

Кожен шукає що хоче, так і ехолінк має право на життя, але я ним не користуюсь через відсутність інтересу. Може Ви підходьте в українську кімнату System Fusion та повідайте нам переваги ехолінку.
:-)  Добре, якщо з'явиться така можливість, обов'язково.
Маю, "Deadline" (для себе), 1-ше травня, а далі, далі інші проекти маю на черзі...
 

Offline ur4dwp

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 5
  • Karma: +0/-0
Круглий стіл в Українській конференції
« Reply #24 : Квітень 18, 2016, 01:48:38 »
3700....а зря на 3688 много интересного по вечерам.
 

Offline UR6HC

  • Jr. Member
  • **
  • Topic Author
  • Повідомлень: 37
  • Karma: +0/-0
Круглий стіл в Українській конференції
« Reply #25 : Квітень 24, 2016, 01:42:33 »
Цитата: "UR6HC" post=23062
В неділлю 17 квітня в 19-00 по Києву в Українській конференції, програми Echolink відбудеться тематичний круглий стіл лінки, репітери Європи присвячений Міжнародному Союзу Аматорів IARU.
 Запрошуються всі бажаючі, а може й розповісти про діяльність наших аматоріа в цьому союзі.
      UR6HC   73!

 Тему вичерпано, закрити.    UR6HC  73!