Автор Тема: Частоты по Киеву  (Прочитано 33106 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline UY3UA

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 281
  • Karma: +1/-0
Частоты по Киеву
« Reply #105 : Березень 16, 2017, 20:28:22 »
Цитата: "UR8US" post=24971
Насколько я знаю, там уже ничего не осталось от репитера.

Нужно делать новый.


Варіант поставити там DR-1X Fusion в аналогу не розглядали?
 

Offline UR8US

Частоты по Киеву
« Reply #106 : Березень 16, 2017, 22:09:01 »
Проблема с большим помещением для установки дуплексеров 2-метрового диапазона, и вообще сложностью всей конструкции. А также нет желающих такой проект осилить. :-)
 

Offline sirrosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Karma: +5/-0
Частоты по Киеву
« Reply #107 : Березень 20, 2017, 12:42:04 »
Цитата: "UT3XA" post=24974
Варіант поставити там DR-1X Fusion в аналогу не розглядали?

Об это уже обломали копья... никому не надо.
 

Offline UT7UX

Частоты по Киеву
« Reply #108 : Березень 20, 2017, 13:49:41 »
Цитата: "UT3XA" post=24974
Варіант поставити там DR-1X Fusion в аналогу не розглядали?

Розглядали, але обговорення звели на непотріб.


Цитата: "UR8US" post=24976
Проблема с большим помещением для установки дуплексеров 2-метрового диапазона, и вообще сложностью всей конструкции. А также нет желающих такой проект осилить. :-)

Желающие были, банки бы нашлись, как и помещение для них, да им указали на дверь. Ну, нет так нет.


Цитата: "sirrosh" post=24981
Об это уже обломали копья... никому не надо.

Именно! Оно надо в цифре, потому что фирменные станции FTM-3200D по цене китайских портативок - это прекрасный низкий порог входа в Wires-X. Но оно вообще никому не надо. А обратная совместимость с аналогом никуда не делась бы, кто сидел в аналоге - разницу бы и не заметили, для них все осталось бы как раньше, только "эхолинк" добавился бы. Хотя нет, не эхолинк - все-таки Wires-X более радиоаматорская штука, т.к. отсекает пользователей с компьютеров.
 

Offline UY3UA

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 281
  • Karma: +1/-0
Частоты по Киеву
« Reply #109 : Березень 20, 2017, 20:52:36 »
Уточнення, FT-3200 не вміє працювати в wires-x, в неї є цифра C4FM, тобто якщо ретранслятор підключений до Ukraine digital, то аматора буде чути в 2555. Але сам він з цієї станції зайти в wires-x і змінити кімнату не зможе.
 

Offline sirrosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Karma: +5/-0
Частоты по Киеву
« Reply #110 : Березень 21, 2017, 16:08:16 »
Цитата: "UT3XA" post=24983
Уточнення, FT-3200 не вміє працювати в wires-x, в неї є цифра C4FM, тобто якщо ретранслятор підключений до Ukraine digital, то аматора буде чути в 2555. Але сам він з цієї станції зайти в wires-x і змінити кімнату не зможе.

Все правильно, но его будет слышно и в конфе и в дмр через гейт...
 

Offline UR6HC

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 37
  • Karma: +0/-0
Частоты по Киеву
« Reply #111 : Березень 26, 2017, 01:00:18 »
UT3XA пишет:
Варіант поставити там DR-1X Fusion в аналогу не розглядали?
Розглядали, але обговорення звели на непотріб.

UR8US пишет:
Проблема с большим помещением для установки дуплексеров 2-метрового диапазона, и вообще сложностью всей конструкции. А также нет желающих такой проект осилить. :-)
Желающие были, банки бы нашлись, как и помещение для них, да им указали на дверь. Ну, нет так нет.

sirrosh пишет:
Об это уже обломали копья... никому не надо.
Именно! Оно надо в цифре, потому что фирменные станции FTM-3200D по цене китайских портативок - это прекрасный низкий порог входа в Wires-X. Но оно вообще никому не надо. А обратная совместимость с аналогом никуда не делась бы, кто сидел в аналоге - разницу бы и не заметили, для них все осталось бы как раньше, только "эхолинк" добавился бы. Хотя нет, не эхолинк - все-таки Wires-X более радиоаматорская штука, т.к. отсекает пользователей с компьютеров.


Вітання всім! Мені не байдуже такий стан з R-3 м. Кіїв, бо я там 7 років тому залишив свої відбитки пальців. 25.03. мав розмову з UT2UA Петром він дав згоду бути мені як посередник з ініціативною групою, постом вище та нижче, для  реалізацій Ваших пропозицій.
 Пропоную ( копья в чехли) продовжити роботу. Запрошую UT7UX Євгена для розмови в аудіо форматі, обговорити, уточнити всі деталі по R-3. Echolink, Europe, Ukraine, приват UR6HC. З 26.03. з 10-00 до 00, а також по вечорам я в приват.

          73!
 

Offline UT7UX

Частоты по Киеву
« Reply #112 : Березень 26, 2017, 02:36:47 »
Цитата: "sirrosh" post=24985
Все правильно, но его будет слышно и в конфе и в дмр через гейт...

Большинству, насколько я это понимаю, только этого и надо - просто комфортно поговорить без шумов и помех, зато с отображением позывного корреспондента на собственном телевизоре. А значит решение потенциально массовое, несмотря на искреннее негодование энтузиастов, желающих играться во все игрушки, предусмотренные в Wires-X. :)
 

Offline UT7UX

Частоты по Киеву
« Reply #113 : Березень 26, 2017, 02:38:36 »
Цитата: "UR6HC" post=24992
обговорити, уточнити всі деталі

Надіслав приватне повідомлення.
 

Offline UR6HC

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 37
  • Karma: +0/-0
Частоты по Киеву
« Reply #114 : Березень 26, 2017, 15:54:52 »
Правльно! Так зараз працює R-4 Полтава.

http://ham-dmr.com.ua/index.php/kunena-2016-01-16/zagalniy/27-mmdvm-repeater
 

Offline UR6HC

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 37
  • Karma: +0/-0
Частоты по Киеву
« Reply #115 : Березень 26, 2017, 16:01:11 »
Вибачте, пост вище не по адресу, треба було сюди.
 

Offline UR6HC

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 37
  • Karma: +0/-0
Частоты по Киеву
« Reply #116 : Березень 26, 2017, 16:26:06 »
Цитата: "UT7UX" post=24993
Цитата: "sirrosh" post=24985
Все правильно, но его будет слышно и в конфе и в дмр через гейт...

Большинству, насколько я это понимаю, только этого и надо - просто комфортно поговорить без шумов и помех, зато с отображением позывного корреспондента на собственном телевизоре. А значит решение потенциально массовое, несмотря на искреннее негодование энтузиастов, желающих играться во все игрушки, предусмотренные в Wires-X. :)


 Погоджуюсь! Звикати швидко, вівикати довго. Я з ентузіастами (желающих играться во все игрушки, предусмотренные в Wires-X.) *DASH*
 

Offline UT7UX

Частоты по Киеву
« Reply #117 : Березень 27, 2017, 01:46:20 »
Цитата: "UR6HC" post=24997
Погоджуюсь! Звикати швидко, вівикати довго.

Хто вже грався із цифрою, до FM повертатись не захоче. :)


Цитата: "UR6HC" post=24997
Я з ентузіастами (желающих играться во все игрушки, предусмотренные в Wires-X.) *DASH*

+1
 

Offline UR6HC

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 37
  • Karma: +0/-0
Частоты по Киеву
« Reply #118 : Березень 27, 2017, 15:49:49 »
Цитата: "UT3XA" post=23949
R3 145.675 74.4 Репітер з розносом і ехо-репітер в одному. Це як? Щось нове.


 Це давно працює, бо Полтавці без красивих слів та метушні мовчки взяли зробили. R-4 + R72+UR0HUA-RP Wires-X, UR6HC Wires-X, а потім ініціативна група з цифрою підійде і витіснить Аналог вмісті з нашою ментальністю то потім. А тут багато красивих слів та писанини час спливає, робота стоїть, читайте тут: http://ham-dmr.com.ua/index.php/kunena-2016-01-16/zagalniy/27-mmdvm-repeater

 По R-3 є 2 варіанти, звернутись до більшості та вирішити все позитивно, в чому не сумніваюсь, або ініціативна цифрова група находить компроміс щоб *картопельна більшісь* не гавкала та рухати цифру.

Для скептиків. R-3 цілий, укоплектований, вимкнений.
 Почекаю, запрошую в Echolink,приват UR6HC для обговорення, уточнення.
               73!
 

Offline SkyLine

Частоты по Киеву
« Reply #119 : Березень 27, 2017, 21:20:49 »
Цитата: "UT3XA" post=23949
... Репітер з розносом і ехо-репітер в одному. Це як? Щось нове.
А Ви Спробуйте SvxLink, так буде Вам:
І репітер з розносом і ехо-репітер і EchoLink і сповіщення погоди і сповіщення проходнення і голосова пошта і персональний виклик і FRN мережа та купа інших плюшок.