Український сервер UA SvxReflector

Інформація, підключення... Посилання: SVX.GREENWAVE.ORG.UA

Автор Тема: Програма анонс чергових заходів типу \"Круглий стіл \" в Конференції Україна  (Прочитано 9603 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline UR5TLZ

  • Jr. Member
  • **
  • Topic Author
  • Повідомлень: 52
  • Karma: +0/-0
Доброго дня. Вчора мав розмову з шановними UR6HC Євген та KI6EEO Алекс.  Обговорювали проблеми з якими стикається організатор "Круглого столу" такими є:
  • Відсутність співавторів. Тобто вони погодившись приймати участь не з'являються на "Круглий стіл" і нікого не попереджають. Чи просто відсутність бажаючих поділитись досвідом та порадами
  • Відносно низька відвідуваність "Круглого столу" серед слухачів. Тобто анонс зазвичай публікується тут на "433.com.ua" та на "УКХ порталі".

З першим пунктом поки що все сумно, але я вважаю що автори  "Круглого столу" поступово з'являться/виростуть з постійних слухачів. Також важливо щоб автор "Круглого столу" був забезпечений великою аудиторією слухачів, ну по перше йому буде приємна увага громадськості і це дасть йому наснаги у підготовці майбутніх доповідей.
Моя думка по пункту №2. На приклад автор створює на вище вказаних ресурсах тему про черговий "Круглий стіл" який він планує провести з певною датою і часом. Його аудиторія  буде залежати від того скільки людей прочитали про це на форумі, ну і можливо ті хто взнали про це від друзів. Тобто є такі люди як на приклад я які можуть вчасно не прочитати цю новину на форумі і пропустити "Круглий стіл". Тому пропоную людям які зацікавлені у прослуховуванні "Круглого столу" підписатися на цю тему натиснувши кнопку "ПОДПИСАТЬСЯ" у верхньому лівому куті цьої теми.

 [ Invalid Attachment ]

Таким саме чином можна підписатись на гілку форуму "Ехолінк" . В разі появи нових записів в цій темі підписані люди отримають повідомлення на пошту.

По узгодженню з UR6HC Євгеном та KI6EEO Алексом подальші анонси "Круглих столів" будуть публікуватись в цій темі.
П.С. Записи які не стосуються питаннь проведення  "Круглого столу" прохання не писати в цій темі.
 

Offline UR5UGL

Нужно придумать систему информирования непосредственно перед началом.
Я вот хотел на прошлом круглом столе поучавствовать, поддержать, но закрутился и забыл.
Хотя во время проведения было время и возможность, просто забыл:)
Информирование по почте тоже как то не вариант, так как заглядую туда раз в неделю.
Сейчас почти у всех есть смартфоны и установлен мессенджер, будь то вайбер, ватсап, или телеграм.
Можно было бы создать там группу и по-приглашать знакомых, или сделать рассылку непосредственно перед началом.
Для этого нужно координатору собрать номера телефонов и разослать сообщение.
Но если кто то не хочет номер телефона светить, тогда можно использовать телеграмм. Там можно указать никнейм.
Также по крайней мере в Киеве есть уже несколько групп на тему радио в Вайбере, есть  в телеграмм и есть группа в ватсап.  Думаю по регионам также есть подобные группы.
Общался на этот счет с молодыми радиолюбителями им такая идея нравится.
Тем более вайбер и телеграм можно и на компьютер поставить.
 

Offline UR5TLZ

  • Jr. Member
  • **
  • Topic Author
  • Повідомлень: 52
  • Karma: +0/-0
Гарна ідея використовувати VIber UR5UGL! Я тільки що створив групу  "Ukraine Echolink/SAT" буде використовуватись для сповіщення про події в  Ехолінк ,а також для обговорення, планування QSO на радіоаматорських супутниках FOX-1, SO-50. Ну і так будемо обмінюватись різними цікавинками.

Бажаючих вступити в групу  "Ukraine Echolink/SAT"  ставимо додаток VIber
Далі додаємо мене в Контакти мій телефон (067)690-67-52.
Далі напишете мені повідомлення  в Viber що бажаэте вступити в групу, обовязково вкажіть позивний, я вас додам.
Якщо будуть якісь складності в налагодженні пишіть на пошту [email protected]
 

Offline SkyLine

Существует еще "старенькая" почтовая рассылка:
Spoiler for Hiden:
"EchoLink-Ukraine" на googlegroups.com
Чтобы подписаться, отправьте письмо на электронный адрес: [email protected]
Чтобы зайти в группу, перейдите по ссылке https://groups.google.com/group/echolink-ukraine.
Чтобы настроить другие параметры, перейдите по ссылке https://groups.google.com/d/optout.
 

Offline UT7UX

Чому б не використовувати суто аматорський зв'язок? Якщо мова йде про УКХ, то бюлетені в APRS - що може бути більш радіоаматорським? Хто не може приймати з ефіру, може брати участь в листуванні використовуючи APRS-IS (UI-Wiew32, APRSdroid, тощо), чи взагалі тупо на aprs.fi. Хто досі не має обладнання для APRS матиме стимул його зробити (купити й т.і.).
Іншими словами: не треба нам ще одного комерційного каналу зв'язку, бо в нас є радіоаматорський, тому треба саме його й використовувати, одночасно пропагуючи радіоаматорство серед тих, хто вже має ліцензію, але досі не знає, що з нею робити.
 

Offline UR5TLZ

  • Jr. Member
  • **
  • Topic Author
  • Повідомлень: 52
  • Karma: +0/-0
Іде мова про оперативне інформування. APRS цікаво, але мені здається не дуже зручно.
 

Offline sirrosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Karma: +5/-0
Цитата: "UT7UX" post=23553
... одночасно пропагуючи радіоаматорство серед тих, хто вже має ліцензію, але досі не знає, що з нею робити.

Это так тонко, что даже толсто! *BRAVO*
 

Offline UR5TLZ

  • Jr. Member
  • **
  • Topic Author
  • Повідомлень: 52
  • Karma: +0/-0
Група в Вайбер успішно створена на сьогодні в ній 23 учасника. Приєднуйтесь!
 

Offline sirrosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Karma: +5/-0
Цитата: "UR5TLZ" post=23561
Група в Вайбер...

 =-O  я вообще туда попал, или не туда? Или для вайбера уже тоже нужен позывной?
 

Offline UT7UX

Цитата: "sirrosh" post=23563
Или для вайбера уже тоже нужен позывной?

DMR-ID :-D
 

Offline UR6HC

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 37
  • Karma: +0/-0
Сьогодні в 21--00 в кого немає алергії до Української конференції запрошуються на тематичний круглий стіл,
тема: рації, компʼютери, сумістність.
             UR6HC    73!
 

Offline SkyLine

Чи є щось нове по темі ?
 

Offline UR5TLZ

  • Jr. Member
  • **
  • Topic Author
  • Повідомлень: 52
  • Karma: +0/-0
Доброго всім вечора. Хочу повідомити про черговий круглий стіл який відбудеться 27 серпня о 22:00 в конференції Ukraine. В першу чергу він буде присвячений 25 річчю незалежності України. Я як основний доповідач обрав тему "Ардуіно в житті радіоаматора, перспективи використання". Всіх запрошую приєднатись після доповіді буде вікторина з призами.
 

Offline SkyLine

Цитата: "UR5TLZ" post=23763
... круглий стіл який відбудеться 27 серпня о 22:00 в конференції Ukraine. ... обрав тему "Ардуіно в житті радіоаматора, перспективи використання". ...
Дякую!, дуже цікаво!
IMHO, проте:
1. Троха запізнувато буде  :-[
2. Хотілося б почути (хоча би оглядово), ще про інші, аналогічні девайси та практичні реалізації на їх основі...
 

Offline UR5TLZ

  • Jr. Member
  • **
  • Topic Author
  • Повідомлень: 52
  • Karma: +0/-0
Для реєстрації на вікторіну а також по додатковим питанням писати на адресу [email protected]