Тренувальний Міні-контест на УКХРегламент контестаСтатистика контеста
0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.
UR3QJWКак человек строивший репитеры, гейты АПРС скажу, что у репитеростроителя нет цели привлечения любого числа пользователей на репитер, технологию... Иожет это мое мнение, но такие люди находят кайф в самой постройке репитера, сети.........И уж точно не задача Петра и компании тянуть кого то за уши в будущее..
Я розумію Вашу іронію, але якщо ехолінк має структуру радіо-точка доступу-інтернет-точка доступу радіо, тоді я згідний. Але ж в ехолінку працюють тиснучи не тангенту, а кнопку пробіл. Тоді я стану скептиком і скажу, є ж скайп і мобільний телефон. А от цифра DMR D-Star C4FM, це фактично тей самий ехолінк. АЛЕ!В цифрі краща якість зв"язку і дальність, тобто працюючи на цифровому репітері Ви маєте переваги, перед користувачами аналогу. Відео порівняння аналога і цифри є на даному форумі. Цифра дає змогу моніторити присутність кореспондента в межах домашньої ноди, тобто не кричати в пустоту на репітері, а мій колега спить чи взагалі не в мережі. Також можна бачити відстань до свого кореспондента та напрямок за компасом (GPS). Є функція Group Monitor, тобто група аматорів на репітері чи в прямому каналі (сюди входять базові, автомобільні та портативні радіостанції) утворюють групу і їх іншим не чути. Можна робити взагалі направлені виклики (конкретної станції). Практично всі портативки та автомобілки мають APRS. Це я перерахував тільки можливості в межах однієї ноди (репітера). Якщо користатись інтернетом через ноду (репітер), все вищесказане виходить за межі одного репітера. Тепер я можу без кодів DTMF запросити у ноди (репітера) список активних нодів по всьому світу і зайти на любу із них. Я якось сидів з портативки слухав, як на репітері в Чікаго один аматор розповідав іншому про подорож у Китай. Я з ними також вільно можу спілкуватись. Вже запускають перший аматорський супутник із D-Star ретранслятором. Додайте сюди можливість відіслати e-mail прямо з вулиці або машини/потяга і т.д. Ось не повний перелік можливостей, маючи вдома (в місті) інфраструктуру хоча б одного із аматорських цифрових стандартів. Що із цього (крім спілкування) може ехолінк? Я не є його противником. Він має право на життя і роботу. Кожен "извращается" як може. Але так я не в ехолінку, то передайте (прочитайте) мій пост там в конференції, можливо хтось зацікавиться. Наприклад, коли в мене в Житомирі з"явилась перша цифрова УКВ станція, всі хотіли подивитись і подивились це чудо. А зараз у нас є нода (правда є питання по її постійній роботі 8-) ) та три станції. Люди тримають в руках, цікавляться, слухають цифру. А лекції читати в ехолінку...Вибачте, за багато букв.
Цитата: "UT3XA" post=23105Я розумію Вашу іронію, але якщо ехолінк має структуру радіо-точка доступу-інтернет-точка доступу радіо, тоді я згідний. Але ж в ехолінку працюють тиснучи не тангенту, а кнопку пробіл. Тоді я стану скептиком і скажу, є ж скайп і мобільний телефон. А от цифра DMR D-Star C4FM, це фактично тей самий ехолінк. АЛЕ!В цифрі краща якість зв"язку і дальність, тобто працюючи на цифровому репітері Ви маєте переваги, перед користувачами аналогу. Відео порівняння аналога і цифри є на даному форумі. Цифра дає змогу моніторити присутність кореспондента в межах домашньої ноди, тобто не кричати в пустоту на репітері, а мій колега спить чи взагалі не в мережі. Також можна бачити відстань до свого кореспондента та напрямок за компасом (GPS). Є функція Group Monitor, тобто група аматорів на репітері чи в прямому каналі (сюди входять базові, автомобільні та портативні радіостанції) утворюють групу і їх іншим не чути. Можна робити взагалі направлені виклики (конкретної станції). Практично всі портативки та автомобілки мають APRS. Це я перерахував тільки можливості в межах однієї ноди (репітера). Якщо користатись інтернетом через ноду (репітер), все вищесказане виходить за межі одного репітера. Тепер я можу без кодів DTMF запросити у ноди (репітера) список активних нодів по всьому світу і зайти на любу із них. Я якось сидів з портативки слухав, як на репітері в Чікаго один аматор розповідав іншому про подорож у Китай. Я з ними також вільно можу спілкуватись. Вже запускають перший аматорський супутник із D-Star ретранслятором. Додайте сюди можливість відіслати e-mail прямо з вулиці або машини/потяга і т.д. Ось не повний перелік можливостей, маючи вдома (в місті) інфраструктуру хоча б одного із аматорських цифрових стандартів. Що із цього (крім спілкування) може ехолінк? Я не є його противником. Він має право на життя і роботу. Кожен "извращается" як може. Але так я не в ехолінку, то передайте (прочитайте) мій пост там в конференції, можливо хтось зацікавиться. Наприклад, коли в мене в Житомирі з"явилась перша цифрова УКВ станція, всі хотіли подивитись і подивились це чудо. А зараз у нас є нода (правда є питання по її постійній роботі 8-) ) та три станції. Люди тримають в руках, цікавляться, слухають цифру. А лекції читати в ехолінку...Вибачте, за багато букв. То й розмовляйте сам з собою.
Завжди так було, мабуть і буде, позивні з ехолінку ніколи не з"являлись в живому ефірі. Така правда.
Ви підходьте в українську кімнату System Fusion та повідайте нам переваги ехолінку.
А я нижче 3700 не слухаю, хіба круглий стіл моєї домашньої області, а на 40м нижче 7100 не спускаюсь і нічого працюю на цих бендах.
Кожен шукає що хоче, так і ехолінк має право на життя, але я ним не користуюсь через відсутність інтересу. Може Ви підходьте в українську кімнату System Fusion та повідайте нам переваги ехолінку.
В неділлю 17 квітня в 19-00 по Києву в Українській конференції, програми Echolink відбудеться тематичний круглий стіл лінки, репітери Європи присвячений Міжнародному Союзу Аматорів IARU. Запрошуються всі бажаючі, а може й розповісти про діяльність наших аматоріа в цьому союзі. UR6HC 73!